Slapukų politika

Patvirtinta UAB „Pakuotės pasaulis“ direktoriaus

2021 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. 4

 1. Šią slapukų politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės UAB „Pakuotės pasaulis“ interneto svetainėje www.pakuotespasaulis.lt. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse, patekdami per UAB „Pakuotės pasaulis“ interneto svetainę.

 2. Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Renkami duomenys

 1. Naudodami slapukus renkame duomenis apie lankytojų veiksmus naršant mūsų svetainėje. Slapukų tipai ir jų paskirtis yra pateikti lentelėje toliau.

 2. Surinktus duomenis apie UAB „Pakuotės pasaulis“ svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimo. UAB „Pakuotės pasaulis“ darbuotojai yra įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir UAB „Pakuotės pasaulis“ svetainės lankytojus.

Slapukų naudojimas

 1. Jums lankantis UAB „Pakuotės pasaulis“ interneto svetainėje, siekiame, kad pateikiama informacija ir svetainės funkcijos būtų pritaikytos tik Jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį UAB „Pakuotės pasaulis“ interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi UAB „Pakuotės pasaulis“ interneto svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums. Apsilankę UAB „Pakuotės pasaulis“ interneto svetainėje, Jūs galite nurodyti, ar sutinkate, kad būtų naudojami slapukai. Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, bet kada galite atšaukti sutikimą juos naudoti, pakeitę parinktis ir ištrynę įrašytus slapukus.

Duomenys apie naudojamus slapukus

 1. Pavadinimas

  Aprašymas

  Sukūrimo momentas/ galiojimo laikas

  _tawkuuid

  Šį slapuką naudoja įrankis „Tawk“ yra atsakingas už tiesioginių ar netiesioginių asmens duomenų bendrinimą, rinkimą ar saugojimą.

  1 sesija

  TawkConnectionTime

  Šį slapuką naudoja įrankis „Tawk“ yra atsakingas už tiesioginių ar netiesioginių asmens duomenų bendrinimą, rinkimą ar saugojimą.

  1 sesija

  _ga

  Šį slapuką naudoja įrankis „Google Analytics“, kad įvertintų vartotojo apsilankymo tikslus, parengtų ataskaitas apie tinklalapio aktyvumą svetainių operatoriams, kad šie galėtų pagerinti kliento patirtį lankantis svetainėje

  Pateikus sutikimą /
  2 metai

  _gid

  Šis slapukas naudojamas „Google Analytics“, siekiant atpažinti asmenį

  Pirmo įėjimo į puslapį metu /
  2 dienos

  _gcl_au

  Šis slapukas naudojamas ‘Google Adsense’ išsaugoti ir stebėti konversijas.

  pastovus

 2. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti ar ištrinti, galite apsilankyti adresu http://www.allaboutcookies.org.

 3. Norėdami sužinoti, kaip sustabdyti interneto puslapių stebėjimą „Google Analytics“ slapukais, galite apsilankyti adresu http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Slapukų rūšys

 1. Seanso slapukai. Seanso slapukai leidžia Jus atpažinti per vieną apsilankymą mūsų svetainėje, kad visi puslapio pakeitimai ar parinktys būtų įsimenami keliaujant iš vieno puslapio į kitą. Šie slapukai leidžia greitai ir lengvai eiti per daugybę svetainės puslapių, kad kaskart apsilankius naujoje vietoje nereikėtų iš naujo apdoroti informacijos. Seanso slapukai yra laikini ir ištrinami vos tik užveriate naršyklę ar atsijungiate nuo svetainės.

 2. Ilgalaikiai slapukai. Ilgalaikiai slapukai – tai tokie slapukai, kurie nustatytą laikotarpį išlieka Jūsų kompiuteryje pasibaigus naršymo seansui, todėl gali užfiksuoti tam tikras naudotojų parinktis arba veiksmus, kai svetainė aplankoma dar kartą.

 3. Pirmosios šalies slapukai. Tai slapukai, kurie reikalingi, kad UAB „Pakuotės pasaulis“ svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti.

 4. Trečiųjų šalių slapukai. Tai slapukai, kuriuos naudoja kitos organizacijos per mūsų svetainę. Mūsų UAB „Pakuotės pasaulis“ svetainėje naudojami „Google Analytics“ slapukai, skirti svetainės lankomumui analizuoti. „Google Analytics“ anonimiškai renka informaciją apie lankytojų skaičių, vietą, iš kurios buvo naudojamasi mūsų svetaine, ir kokios svetainės dalys buvo naršomos lankytojų. Šie slapukai yra sukurti sistemai „Google Analytics“. Plačiau apie „Google Analytics“ – http://www.google.com/analytics.

 5. Bet kokia informacija, surinkta per slapukus, yra saugoma iki slapukų galiojimo pabaigos ir nėra naudojama kitais nei šioje Politikoje nurodytais tikslais.

 6. Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad UAB „Pakuotės pasaulis“ nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš UAB „Pakuotės pasaulis“ interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Jūsų teisės

 1. Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, gavę naudojant slapukus, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neišsamius, netikslius savo duomenis.

 2. Visas savo, kaip duomenų subjekto, teises galite įgyvendinti kreipdamiesi į el. paštu info@pakuotespasaulis.lt.

 3. Taip pat galite susisiekti su už duomenų apsaugą atsakingu darbuotoju elektroniniu paštu info@pakuotespasaulis.lt.

 4. Nepavykus išspręsti klausimo su UAB „Pakuotės pasaulis“, turite teisę kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją (https://vdai.lrv.lt/), kuri atsakinga už asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų priežiūrą ir kontrolę.